KONST / Litografier / Färglitografi 8703316
nr 870 3316
Harry Wichmann
(1916-1993), Sverige
Färglitografi , Harry Wichmann (1916-1993), Park, signerad. 1977, 2/ 360, bladets mått: 69x51
Kondition: oramad
Utrop:
400 kr
måndag 20 januari 2014
kl 19:54:53
Harry Wichmann
Läs mer om Harry Wichmann